haşere kovucu
haşere kovucu
Haşere Kovucu
haşere kovucuPestControl haşerelerle mücadelede, Elektromanyetik Parazit ve Ultrasonik Ses teknolojilerinin her ikisini de içeren, bu sayede en etkin ve güvenilir korumayı sağlayan elektronik bir haşere  kovucudur. 100 metrekareye kadar etkilidir.

Çift işlevli olan PestControl'ün ilk işlevi elektromanyetik parazit yaratmaktır. Bu elektromanyetik paraziti yaratırken uyguladığınız alandaki elektrik tesisatını kullanan PestControl haşere kovucunun kullandığı bu yöntem ile Elektromanyetik parazitler haşere ve kemirgenleri gizlendikleri yuvalarından çıkmaya zorlar. Yuvalarından çıkan haşere ve kemirgenler yine ürünün ikinci fonksiyonu olan ultrasonik ses dalgaları sayesinde ürünün kullanım alanı dışına kaçmaktadırlar.

PestControl'ün başarılı olduğu haşere ve kemirgenlerin bir kısmı şunlardır; Fare, Sıçan, Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Bit, Akrep, Karınca, Pire, Örümcek, Cırcırböceği, Kene, Tahtakurusu, Kırkayak, Güve, Kızılgöz, Kulağakaçan vs.

Pest Control haşere kovucu başta Amerika olmak üzere tüm dünyada milyonlarca adet satılmış olup benzersiz bir müşteri memnuniyetine sahiptir. Türkiye'de kısa sürede 250.000 adet satılan Pest Control haşere kovucuyu rakipsiz yapan özellikleri şu şekildedir.

Aynı amaç için üretilmiş benzeri ürünlerin aksine hem elektromanyetik hem de ultrasonik olarak çalışmaktadır. Elektromanyetik etkisi haşere ve kemirgenleri yuvalarından çıkartırken ultrasonik etkisiyle de ortamdan tamamen uzaklaştırmaktadır.

Ultrasonik etkisi benzerlerinin aksine değişken frekanslı olup otomatik olarak sürekli frekans değiştirerek haşere ve kemirgenlerin bağışıklık kazanmasını engellemektedir.

Kullanılan alandaki elektrik tesisatını kullanan Pest Control haşere kovucu bu sayede haşere ve kemirgenlerin yuvalarına kadar ulaşabilmektedir.

Pest Control Kullanımı Pest Control'ün çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir. Pest Control 100m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla Pest Control haşere kovucu kullanmanız gerekmektedir.
Evcil hayvanlar ve çocuklara herhangi bir zarar vermez.

haşere kovucu
Elektromanyetik Parazit ve Ultrasonik Ses teknolojilerinin her ikisini de içeren, bu sayede etkin ve güvenilir korumayı sağlayan elektronik bir haşere kovucudur. 200 metrekareye kadar etkilidir.

Çift işlevli olan Pest-Stop haşere kovucu’nun ilk işlevi elektromanyetik parazit yaratmaktır.
Bu elektromanyetik paraziti yaratırken uyguladığınız alandaki elektrik tesisatını kullanan Pest-Stop haşere kovucunun kullandığı bu yöntem ile dünya üzerinde etkili üründür.
Elektromanyetik parazitler haşere ve kemirgenleri gizlendikleri yuvalarından çıkmaya zorlar.

Yuvalarından çıkan haşere ve kemirgenler yine ürünün ikinci fonksiyonu olan ultrasonik ses dalgaları sayesinde ürünün kullanım alanı dışına kaçmaktadırlar. Pest-Stop haşere kovucu’nun başarılı olduğu haşere ve kemirgenlerin bir kısmı şunlardır; Fare, Sıçan, Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Bit, Akrep, Karınca, Pire, Örümcek, Cırcırböceği, Kene, Tahtakurusu, Kırkayak, Güve, Kızılgöz, Kulağakaçan vs.

Etkili ve Kalıcıdır:
PestStop Haşere Kovucu Cihazlarımız Haşerelere Karşı 3 Güçlü ve Etkili Koruma Yöntemi Uygular.
1) Dışarıdan İçeri FARE ve BÖCEK Girişini Önler.
2) Duvar İçlerinde Bile Yuva Yapmalarını Engeller.
3) Üremelerini Durdurur. Bir Daha Çoğalamazlar.
Bu 3 üstün ve kalıcı etki sayesinde yıllarca haşerelerinizi sıfırda tutabiliriz.

PestStop Haşere Kovucu Benzersizdir. Çünkü:
- Kanserojen etkisi yoktur.
- 200 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
- Programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.

Tamamen Elektroniktir…
Cihazlarımız tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur.

Etkilediği türler
Kemirgenler
Fındık faresinden lağım faresine kadar tüm fare ve kemirgen türlerde etkilidir. Kertenkele ve örümceğin ise bazı türlerini etkiler.
Fareler beslenme ve barınma sorunu olduğu zaman yavrulamazlar. Ancak uygun ortamı bulup da yerleştikleri zaman bir çift fare yıl sonunda 32.000 nüfuslu bir koloniye ulaşır. 29 günde bir yavrularlar ve lohusalık dönemleri de yoktur. Doğurur doğurmaz tekrar hamile kalabilirler. Bir batında 18-21 adete kadar yavru yapabilirler.
Fare için zehirle ya da yemleme istasyonlarıyla yapılan mücadele ancak fare sayısını azaltmaya yarar.
Bilindiği gibi fare zehirleri 8 günden önce öldürmez. Bunun nedeni, içerideki tüm farelerin zehiri yemesini sağlamaktır. Bu 8 gün zarfında da içerideki fareler yavrulayabilir ve dışarıdan da sürekli yeni fare girme ihtimali vardır.
PestStop’un çalıştığı mekâna cihaz yeterli güçte takılmışsa asla dışarıdan fare girmez. Farenin dışında diğer kemirgenler; gelincik vs. de giremez.
Kertenkele, yılan, akrep, çıyan, kırkayak, kene, çekirge, arı, at sineği, yarasa vb. tüm kan emen, kemiren zehirli haşerat türlerinde etkilidir.

Böcekler
Kalorifer böceği, karınca, bey böceği, hamam böceği, tesbih böceği gibi kabuklu böceklerden başka bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratta da etkilidir. Böcekler iç mekâna girmek için sadece kapı ve pencereyi kullanmazlar. Daha ziyade elektrik tesisatının içinden tüm binayı dolaşırlar. PestStop duvar içlerinde yaptığı yayınla bu dolaşmaya vize koyar. Betonarmeyi de etkileyerek böceklerin duvar içlerindeki barınma ve üremesine son verir. Onların tamamını ortaya çıkartır.
Bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratın ilaçlamayla bitirilmesi nerdeyse imkânsızdır. Nedeni; yumurtadayken zehir tesir etmez ve yumurtanın içinde uzun süre çıkmadan dayanabilirler. PestStop 15 gün içinde tüm yumurtaları patlatarak yavruları çıkartır ve 17 gün sonra yapılacak sıkı bir ilaçlamayla da tamamiyle bitirilmesini sağlar.
Evcil hayvanlar ve çocuklara herhangi bir zarar vermez.

haşere kovucu
Sipariş verdiğiniz an itibariyle paketiniz hemen hazırlanır ve aynı gün kargo ve kapıda ödeme avantajları.Sipariş vermek için tıklayınız...
Uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri ile 7 gün 24 saat dilediğin an sipariş vererek haşere kovucuya sahip olabilirsiniz.Sipariş vermek için tıklayınız...
Hızlı sipariş formu ile gerekli bilgilerinizi doldurarak bir dakika içerisinde hemen siparişinizi verebilirsiniz.Sipariş vermek için tıklayınız...
haşere kovucu


Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler